Betcup.cz – jak dobrý jste sázkař? Sázejte na zápasy proti ostatním a porazte je v turnaji!

Zajímavý článek? Poděl se o něj s přáteli
Stále nás napadají podobné myšlenky

Tento měsíc jsem asi svojí aktivitou motivoval pár lidí. Protože jsem začal realizovat nějaké projekty z šuplíku, které tam byly uloženy opravdu pekelně dlouho a zahrabány sakra hluboko. A protože jsem se o různých nápadech zapovídal se svým okolím, doufaje že mě též obohatí o nějaké své myšlenky, začali i tito lidé něco dělat. Skutečně jen rozhovorem s lidmi, kteří se zabývají úplně něčím, mě napadla hromada věcí a jsem za to rád. Nyní bych se ale rád podělil ne o svoje nové drobné projektíky, ale o něco, co začali dělat ti ostatní.

Zonky - baner 728x90

Statistika a pravděpodobnost, buďto je nesnášíte, nebo milujete

Jsou věci, které mě fascinují a je to všechno, co se motá kolem statistiky a pravděpodobnosti. Přítelkyni se nelíbí, jakým způsobem hraji společenské hry, protože veškerou společenskou zábavu prý kazím. Já za to ale nemohu, že i ve zdánlivě náhodných hrách vždy najdu nějaký prvek, kterým lze výsledek ovlivnit. Mě zase nebaví hry, které postrádají smysl. Proč bych měl dělat cokoliv, co nemohu sám ovlivnit, to je pro mě ztráta času.
Věřím, že vy, čtenáři mého blogu, to máte nějak podobně. A věřím tomu, že i mnozí z vás si v minulosti někdy vsadili. Poker je zábava pro amatéry, kterou se může živit kde kdo, ale u sázení na zápasy to tak snadné není. Bookemakeři jsou profíci, se kterými jsem se zatím nikdy nedokázal rovnat. A i kdybych se velmi úzce zaměřil na nějaký sport a dosahovali jsme podobných výsledků, oni jsou ti, co určují kurzy. Trochu mi bylo útěchou, když Warren Buffett ve své knize „Snehová guľa“ píše (nebo spíše Alice Schroeder o něm píše), že on to také nedokázal. Že i jeho samotného to do světa sázkařů zaválo, ale zjistil, že jeho šálek kávy to není.

Plus500 - baner 728x90

Nutkání z nedokončené práce

Nejde mi ani tak o výhry, jako o to, že mám stále ten nepříjemný pocit z nedokončené práce. Tolikrát jsem se sázení snažil přijít na kloub, ale najít natolik podhodnocené kurzy, aby se daly točit peníze s minimálním rizikem a ještě se na tom dalo vydělat, je zhola nemožné. Neříkám, že se občas něco neobjeví, ale je toho tak poskrovnu, že se ten čas nezaplatí. A když už by se v tom měl člověk hrabat a objevil zajímavou příležitost, tak tam stejně nemůže poslat nijak velkou část svého banku. Buffet asi došel k tomu samému, pokud jsou zde jiné příležitosti, lepší příležitosti, nemá smysl s tím ostatním ztrácet čas.
Další nevýhodou je, téměř nulová regulace heren, které s vámi zametou raz dva, jakmile se dostanete do zisku. Tvůrce aplikace, kterou budu popisovat níže by mohl povídat. I s nikterak vysokým IQ kolem sto padesáti dokázal přijít na řadu zásadních chyb, které mohly herny připravit o obrovské peníze, v zásadě je ze dne na den položit a nijak je nezneužil, ale naopak na ně upozornil a ony chyby byly velmi rychle opraveny. Sám dokáže být dlouhodobě ziskový, ale proto má také stopku ve většině heren a tam, kde ho ještě nechají si občas podat zápas má omezenou maximální výši sázky na několik centů. Kolik účtů mu bylo zrušeno, kolika omezením a rozkradením peněz musel čelit, až se na to všechno nakonec vykašlal.


Už si hraje jenom pro radost

Nedávno si stěžoval na to, že si na internetu prakticky nevsadí a když si oblíbí nějakou stránku, kde si může zahrát jen tak pro radost, tak je stejně většinou po nějakém čase provoz ukončen, protože to majitele přestane bavit. Že si snad bude muset naprogramovat něco jen tak pro sebe, popř. pro pár kamarádů, co by se chtělo spolu popasovat. No a slovo dalo slovo a začal vznikat projekt Betcup.cz. Je to vlastně jeho první projekt, se kterým mu sice nemohu úplně pomáhat, ale protože nějaké zkušenosti mám, tak ho malinko směřuji.
Když mně vyprávěl o nápadech, které má v plánu realizovat, opravdu to má vymyšlené hezky a těším se na každou budoucí úpravu.

Mojra - baner 728x90

Beta verze spuštěna

Neděste se hrubého nástřelu a pojďte na beta testování. Funkcí to zatím moc nemá, ale už se na tom prý pracuje a dokonce obepisoval známé sportovce, aby měl pro hráče také nějaké ceny 🙂 Když to spouštěl, myslel si, že se protočí pár soutěží a hned se budou ladit mouchy, ale zdá se, že je mezi námi pár zkušenějších tipérů, kteří ne a a ne odpadnout. Každopádně, regněte se a jakékoliv podněty můžete hodit sem pod článek, já mu vaše připomínky rád vyřídím a ještě mu k tomu dodám „Vidíš, já ti to říkal, ty jeden intelektuále“ 🙂


Jak bude reklama vypadat?
-
Zde může být vaše reklama navždy jen za 299 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zajímavý článek? Poděl se o něj s přáteli

Přidejte komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Souhlasím
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.