Reklama pro realitky, realitní agenty, řemeslníky – opraváře střech. Pojďme vymyslet spolupráci výhodnou pro všechny strany

Zajímavý článek? Poděl se o něj s přáteli
Sháním realitky, realiťáky a opraváře lepenkových střech z Pardubic

Proč tento článek? Protože jinak by to byl zase jen jeden z tisíce nápadů, které leží kdesi v šuplíku. Nápad, který není úplně mimo a mohl by být dalším střípkem do mikro-nemovitostní skládačky. Moje strategie je předem daná. Nepronajímat draze, nepronajímat levně. Nabízet normální pronájem za normální cenu normálním lidem. To ale neznamená, že bych to dělal normálně, tak jako všichni ostatní.
S tím už jsem začal, když jsem odmítl měsíční nájmy a pokračoval jsem v tom, když jsem se navždy zřekl pronajímání na dobu neurčitou a následovalo ještě malé vylepšení vybavením garáže, o kterém jsem psal v článku „Garáž s přidanou hodnotou vydělá ještě více peněz …“
Dalo by se přijít ještě na nějakou korunu navíc, aby to klienta – nájemníka vůbec nic nestálo? Já myslím, že ano.

Zonky - baner 728x90

Co vidím, když chodím kolem garáží

Vidím poptávku, ale také riziko. Pravidelní čtenáři asi ví, že jeden ze způsobů, jak sháním nové garáže je ten, že hledám lidi, kteří nemají čas ani chuť se o tyto nemovitosti starat. Garáže jim v řadovkách chátrají, leží jim v tom peníze a prodej je rozhodnutím výhodným jak pro ně, tak pro mě.
Když se tak procházím mezi těmi řadami, všiml jsem si, malých bílých samolepek, nalepených na každé garáži. Nevím jak u vás vážení, ale u nás v Pardubicích není černý výlep zrovna košér. Když se přiblížíte trochu blíže, zjistíte, že se jedná o nabídku opravy lepenkových střech. Vzhledem k tomu, že někdo podstupuje riziko flastru za výlep, tak mu tato snaha jisto jistě asi za to stojí. Co jsem počítal kusy samolepek, tak se dotyčný mohl vejít do nákladu 500Kč, nějaký ten čas 500Kč když se budu držet při zemi je to suma sumárum tisícovka. Do tří měsíců jsou většinou samolepky pryč, ale ať nežeru beru obnovu jednou za půl roku. Tj. náklady 2000Kč za rok. To si myslím, že se dá za tuto sumu udělat i legální reklama, který se na jedné zakázce v pohodě vrátí.


Reklama na opravu střech

A jak by to mohl dotyčný zlegalizovat? Co takhle kdybych obětoval dvě garáže na hezkém místě, např. u vjezdu do komplexu a nabídl pořádnou, velkou reklamu na vratech? Cenu bych také dokázal udělat pěknou, vždyť mě to vlastně nic moc stát nebude. Jednou ty plochy mám, mohly by se tedy využít. Opět jako vždy by se domluvila dostatečně dlouhá doba pronájmu, aby ani jedna ze stran nemusela každý měsíc myslet na peníze a nevidím problém začít licitovat.
A čím začít? Když jsem na podzim pokládal novou lepenku a rozhlídl jsem se okolo, lehkou údržbu by potřebovala tak polovina garáží. Zdá se mi, že většina lidí, dokud jim do garáže neteče voda proudem, tak to prostě neřeší. A když se tak stane, najednou potřebují problém vyřešit a hned. Opraváři střech jsou jasnou volbou.

Vasenaroky.cz - baner

Kde vidím riziko?

Nepřeskočili jste náhodou tento článek? Už tušíte? Zatímco mám většinou ze škod mě způsobených radost, pokud tedy hovoříme o škodách, které mi způsobují sprejeři, tak v tomto případě by to taková radost nebyla. Ano, skutečně si nedělám srandu, skutečně mám raději, když vrata vypadají z venčí hnusně, když jsou ledabyle natřená, přechází přes sebe několik odstínů barev a do toho vám tam někdo vyprskne nějaký ten čmáranec. Prostě to není pro zloděje tak zajímavé, jako když vidí posekaný trávníček, dokonale natřená vrata, tři zámky a opravenou střechu.
Nj, jenže když na vrata umístíte reklamu a někdo vám ji do týdne posprejuje, tak se to nedá srovnat s přelepením samolepky. Jak by tedy reklama měla vypadat? Jak to udělat, aby se v případě poničení dala znovu a levně opravit? Ale to už je můj problém, nikoliv toho, kdo bude takovou plochu platit. Vše samozřejmě smluvně ošetříme tak, aby šly tyto škody za mnou.

Mojra - baner 728x90

Máte zájem o reklamu, která se zaplatí? Ozvěte se!

Reklamní plochy se v Pardubicích sice dají sehnat, ale jde přeci také o relevanci. Jde o to, aby byla správná nabídka na správném místě přesně v ten správný čas. Kam jinam umístit pořádný poutač na opravu lepenkových střech než tam, kde jsou lidé vzteky bez sebe, když jim voda ničí vše co v garáži mají a nemají tyto věci ani na přechodnou dobu kam uklidit.
Hledám tedy řemeslníka, který by měl chuť navázat tuto formu dlouhodobé win-win spolupráce.Jak bude reklama vypadat?
-
Zde může být vaše reklama navždy jen za 299 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zajímavý článek? Poděl se o něj s přáteli

2 názory na “Reklama pro realitky, realitní agenty, řemeslníky – opraváře střech. Pojďme vymyslet spolupráci výhodnou pro všechny strany

 1. Díky za další článek. Nejen proto, že mě téma garáží zajímá, ale také z jiného důvodu. Otevřu Seznam, iDnes, Aktuálně, ct24 atd. a najdu zde hodně článků, informací a aktualit. Má to jedinou vadu. To co přečtu první je pro mě nové. Každý další server nebo tisk opakuje to stejné. Výjimkou jsou komentáře, ale podle mě je zajímavých tak 1/3. Podobně jsou na tom jiné stránky – finance, technika, IT. Jeden autor a další jen překopírují s odkazem na původní stránky.
  Proč si tedy cením Nelzu.cz?
  Je to autorské. Žádné přepisy zahraničních nebo domácích webů. Jsou to názory někoho konkrétního, bez ohledu na to, jestli s tím souhlasím nebo ne. A není to ve stylu – dnes jsem byl běhat, potom jsem se najedl, díval na televizi a šel spát. Ráno jsem se vzbudil a posnídal.
  Držím pěsti ať je více čtenářů a nezmění se to v přehlídku reklamy a hodně článků za každou cenu a ze všech jiných stránek, jak se bohužel změnil jeden můj oblíbený web o mobilech.
  Díky za to.

  1. Děkuji Vám za zpětnou vazbu. Samozřejmě to si zcela uvědomuji, že pro takový blog jsou klíčové právě zkušenosti pisatele. Nejde o to, zda má vždy pravdu, zda se vše povede, ale jde o to, že může nějaký z článků nasadit do hlavy čtenářů např. myšlenku, která mě samotného nenapdala a posunout je zase o něco dál. A nebo se naopak vyhnout něčemu, na čem jsem si sám vylámal zuby a co mě poškodilo. To víte, že mě napadlo, že by přispívalo více autorů (hlavně z toho důvodu, že si nejsem jistý tím, jak často sám budu schopen přispívat), ale právě z těch důvodů co píšete, jsem to zavrhl. Tento blog nikdy nebude nějaký generátor peněz, ale je to způsob, jak si utříbit myšlenky, jak někoho popostrčit. Sám blogy čtu a moho z nich mi je inspirací, kdy např. přeberu základní myšlenku a uplatním ji v jiném oboru, nebo vylepším autorovo řešení atd.
   Reklamy zde budou pouze v tom množství, aby se mi zaplatil provoz blogu. Takže určitě čtenářům nebudu znepříjemňovat život a nebudu je omezovat např. v dostupnosti některých článků.

Přidejte komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Souhlasím
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.