PPC reklama jinak

Přes 10 let pomáhám malým, středním i velkým eshopům se ziskovým online marketingem od úplného začátku. Specializuji se na Google Ads, Sklik, Favi a další agregátory či srovnávače. Efektivně nakládám se zdroji a jdu hlavně po zisku.

Hledám trpělivé klienty se smysluplnými dlouhodobými projekty (více jak 90 % z nich spravuji déle než 1 rok). Vím co dělat, ale hlavně čeho se vyvarovat. Projekty mi pod rukama rostou při stále stejně nízké ceně práce, která se pohybuje v řádu desetin až jednotek procent z obratu.

Dělám věci jinak než jste zvyklí:

  • Nic neskrývám – můj způsob myšlení a konkrétní pracovní postupy nejsou nic tajného. Sami se podívejte, jak spravuji kampaně v Google Ads, Sklik, nebo jakým způsobem zachraňuji ztrátové kampaně na Favi a jiných agregátorech. Nikdy nefakturuji bez reportingu práce s výkladem. Vždy víte, za co platíte. S klientskými penězi zacházím, jako by byly mé vlastní.
  • Šance pro menší weby – nečekejte minimální částky za práci, které prakticky znemožní růst těm nejmenším eshopům, nebo skryté poplatky. Objem práce vždy domlouvám individuálně s ohledem na stav projektu. Reflektuji sezónnost oboru a té přizpůsobuji fakturaci (snížení ceny mimo sezonu).
  • Hlavní je zisk – postupů, kterých lze při optimalizaci kampaní použít, je velké množství. Mým klíčem k úspěchu je výběr takových, které přinesou pro daný projekt nejlepší výsledky při uplatnění Paretova principu 80/20. Vím, s čím začít, abych vám vydělal peníze hned od začátku spolupráce.
  • Co mě charakterizuje – tah na bránu, samostatnost, pracovitost, rychlost.

Vybrané reference: nabbi.sk, hrackyzadobrekacky.cz, caskrmeni.cz, mdum.cz, mojra.cz, mbytshop.cz, decoronline.cz, mamiee.cz, mbyt.cz, ivadekor.cz, strihnupsa.cz, dempsey.cz, obalinda.cz, caszit.cz, kobercovna.cz, padne.cz, parfumylacno.sk, pracovniobchod.cz, hwkitchen.cz, stavbadilna.cz, puhy.cz, 7billion.cz a další.

Případová studie: PPC Sklik/Ads/Favi případová studie – PNO 5 %, cena konverze < 90 Kč, obrat do 50 M, cena PPC do 10.000 Kč/měsíc.

Souhlasím
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.